W chwili obecnej nie dysponujemy pogodą dla danego ośrodka.
Jesteś tu:   

Dojazd

 
 

GPS

N: 49° 20’ 10”
E: 20° 5’ 25”
duża mapa

Godziny otwarcia

  • od 9:00 do 21:00

OlczańSki

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Olczań Ski to kompleks narciarski w Bukowinie Tatrzańskiej w skład którego wchodzą 4 odrębne ośrodki. Do ośrodków na terenie kompleksu zaliczamy: Zwyrtlik, Ufo, Skałka i Turnia.

 

Trasy, które wchodzą w skład kompleksu są doskonałym miejscem zarówno dla osób rozpoczynających swoją przygodę ze sportami zimowymi, jak i dla narciarzy i snowboardzistów z doświadzeniem. Łączna długość tras wynosi 1920 m, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

 

W ośrodkach funkcjonują serwisy,  jak również wypożyczalnia sprzętu narciarskiego.

 

Dla osób, które pragną nauczyć się jeździć na nartach bądź snowboardzie otworzona została szkoła narciarska, z której mogą skorzystać wszyscy zainteresowani. Pod czujnym okiem instruktora i dzięki jego fachowej pomocy nauka przebiagać będzie szybciej i sprawniej.

 

Wszystkie trasy są ratrakowane i sztucznie oświetlane, co pozwala na zjazdy również po zmroku. Po aktywnie spędzonym dniu warto udać się do punktów gastronomicznych w celu odpoczynku  oraz spróbowania ciepłych dań.

 

 

 

Czynne w godzinach: 9:00 - 21:00

Zdjęcia z ośrodka - OlczańSki

Oceń warunki

Wiadomości z ośrodka OlczańSki
 
 
 

Zimowe szaleństwo w ośrodku Olczań Ski

08-02-2013
Ośrodek narciarski Olczań Ski zaprasza na zimowe szaleństwo na stoku narciarskim. Śniegu dosypało i już teraz jego pokrywa sięga nawet 150 cm.

Już prawie gotowe

18-12-2006

Turnia

Wszystko wskazuje na to, że w Turni zima zawita już na dobre. Dzięki temu władze ośrodka postanowiły wszcząć prace na stoku.